ورق کامپوزیت گلوری باند ابعاد 1.25 * 320

ورق کامپوزیت گلوری باند در ابعاد 1.25 * 3.20 متر و متراژ کلی هر پنل 4 متر مربع در نمایندگی رسمی فروش تهران و کرج و شیراز به تمام استان های ایران با قیمت ارزان پخش و به فروش می رسد.

کامپوزیت پانل آلومینیوم در انواع بسیار متعددی در کارخانجات صنعتی ساخته می شود. ابعاد مشخص شده ورق کامپویت جهت نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.
طرح ها و رنگ های متنوع از کامپوزیت پانل توسط شرکت های تولید کننده به بازار عرضه میشود. هر کدام از طرح ها و رنگ های کامپوزیت با توجه به مکان مورد نظر و نوع پروژه بکارگیری می شود.

نمایندگی ورق کامپوزیت گلوری باند
نمایندگی ورق کامپوزیت گلوری باند

شرکت ورق کامپوزیت گلوری باند

کامپوزیت گلوری باند یکی از برند های سازنده و عرضه کننده کامپوزیت پانل در کشور ایران است که محصولات متنوعی از کامپوزیت پانل ها را روانه بازار کرده است. نمایندگی های رسمی فروش محصولات گلوری باند، در سراسر شهرستان های ایران محصولات را عرضه کرده و تخفیفات ویژه کارخانه را به شهروندان ارائه می نمایند.

انواع ورق کامپوزیت
انواع ورق کامپوزیت
انواع کامپوزیت پانل آلومینیوم در ایران را بشناسید!

در سال های اخیر نمونه های متعدد از ورق کاموزیت به بازار عرضه شده است. نمونه های عرضه شده غالبا در کشور ایران جهت نمای ساختمان های مسکونی و ساختمان های تجاری ساخته می شود. در زیر از پر استفاده ترین نمونه های کامپوزیت پانل شرح داده می شود.

طرح های متعدد ورق کامپوزیت نام برده شده در فوق از پر استفاده ترین نمونه های ورق کامپوزیت هستند که در کارخانه ورق کامپوزیت ساخته می شوند.

در صورتی که هر کدام از طرح ها و رنگ های ورق کامپوزیت درخواست دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا مناسب ترین کامپوزیت پانل مورد نظر شما را به شما پیشنهاد نمایم.

منبع: “مرجع فروش ورق کامپوزیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button0912-844-1156