فروش ویژه ورق کامپوزیت سفید رنگ

فروش ورق کامپوزیت سفید بصورت ویژه با تخفیف کارخانه سازنده در نمایندگی انحصاری عرضه می شود. آیا می دانید چه طرح هایی از کامپوزیت پانل ها در ایران تولید شده است؟

کامپوزیت سفید رنگ آلومینیوم نمونه ای از انواع ورق کامپوزیت است که به رنگ سفید و در طرح های متنوع تولید می شود. این محصول در ساختمان های مسکونی، ساختمان های تجاری، آزمایشگاه ها، درمانگاه ها و مراکز بیمارستانی بصورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

کامپوزیت سفید طرح دار
کامپوزیت سفید طرح دار

ورق کامپوزیت در سال های اخیر در کارخانجات صنعتی ایران با تنوع بسیار زیادی از طرح ها و رنگ ها ساخته می شود. انواع طرح ها و رنگ ها در ساختمان های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند که سبب زیبا سازی و جذابیت فراوان سازه های ساختمانی می شود.

کامپوزیت پانل رنگ سفید
کامپوزیت پانل رنگ سفید

در زیر از مهمترین و پر استفاده ترین ورق های کامپوزیت آلومینیوم شرح داده می شود.

همه محصولات ورق کامپوزیت که در بالا شرح داده شده است، در ایران تولید می شود. این محصولات در با توجه به نوع مکان ساختمان و همچنین نوع پروژه مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی فروش ورق کامپوزیت سفید
نمایندگی فروش ورق کامپوزیت سفید

انواع کامپوزیت پانل ها در نمایندگی انحصاری ورق کامپوزیت که در مراکز استان ها دارای دفتر رسمی می باشند، عرضه می شود. نمایندگی ها بعنوان عرضه کننده بدون واسطه محصولات محسوب می شوند که دارای قیمت های بسیار مناسب به همراه گارانتی بلند مدت کارخانه می باشند.

نمای کامپوزیت سفید
نمای کامپوزیت سفید

در صورتی که این مقاله مفید واقع شده است، لطفا با نظرات خود ما را در بهبود مقالات آتی یاری نمایید.

منبع:”مرجع فروش اینترنتی انواع ورق کامپوزیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button0912-844-1156