ورق کامپوزیت اطلس باند فروش بدون واسطه

ورق کامپوزیت اطلس باند فروش بدون واسطه و مستقیم از کارخانه تولید کننده در مرجع نمایندگی رسمی انحصاری انجام می شود. انواع ورق کامپوزیت در طرح ها و رنگ های متنوع عرضه می شود.

ورق کامپوزیت با استفاده از ترکیب مواد پلی اتیلن و لایه های بسیار نازک آلومینیومی ساخته می شوند. ساختار این محصول به شیوه ای است که در طرح ها و رنگ های متنوع ساخته و به بازار عرضه می شود.
در چند سال گذشته برخی از شرکت های ایرانی به تولید محصولات ورق کامپوزیت پرداخت اند تا شهروندان بتوانند محصولات کامپوزیت پانل را با قیمت مناسب تر و دسترس پذیری راحتر جهت نمای ساختمان های خود تهیه نمایند.

نمای کامپوزیت ساختمان در انواع رنگ های اصلی
نمای کامپوزیت ساختمان در انواع رنگ های اصلی

ورق کامپوزیت اطلس باند

اطلس باند یکی از شرکت های تولید کننده کامپوزیت پانل در ایران است که محصولات متنوعی از طرح ها و رنگ ها را به بازار عرضه می نماید. این شرکت توسط نمایندگی های رسمی و انحصاری در سراسر کشور، انواع ورق کامپوزیت همراه با گارانتی معتبر کارخانه عرضه می نماید که شهروندان می توانند جهت دسترسی راحتر و قیمت مناسبتر محصول با کارشناسان این مرجع ارتباط حاصل نمایند.

نمایندگی فروش ورق کامپوزیت در ایران
نمایندگی فروش ورق کامپوزیت در ایران

مزیت استفاده از ورق های کامپوزیت در چند سال اخیر سبب شده است تا فعالین صنعت ساختمان بجای استفاده از نمای سنتی به نمای کامپوزیت رجوع کرده و پروژه هایی بسیار زیبا به کارفرما تحویل نمایند.
برخی از ویژگی های ورق کامپوزیت که سبب شده است تا فعالین صنعت ساختمان از آنها استفاده نمایند، مانند: قابلیت ترمیم و تعویض، تنوع بسیار زیاد در رنگ ها و طرح ها، قیمت ورق کامپوزیت مناسبتر از سایر متریال ها، گارانتی معتبر و بلند مدت کارخانه، خاصیت نسوز بودن و کند سوز بودن و … می باشد.

ورق کامپوزیت اطلس باند
ورق کامپوزیت اطلس باند

در صورتی که این مقاله مفید واقع شده است، لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع:”مرجع خرید اینترنتی انواع ورق کامپوزیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button0912-844-1156