فروش پانل کامپوزیت بصورت عمده

فروش پانل کامپوزیت بصورت عمده در نمایندگی رسمی کرج و تهران عرضه می شود. انواع ورق کامپوزیت در طرح ها و رنگ های متنوع در این مرجع بصورت آنلاین و حضوری عرضه می گردد.

ورق پانل های کامپوزیت آلومینیوم در مراکز متعددی از جمله بازار آزاد و نمایندگی های فعال سراسر استان ها به فروش می رسد. قیمت ورق کامپوزیت در بازار آزاد از قیمت نمایندگی های رسمی مرجع در مراکز استان ها بیشتر می باشد. این مرجع بعنوان نمایندگی رسمی انحصاری کارخانه ورق کامپوزیت انواع کامپوزیت پانل های آلومینیوم را به شهروندان در هر شهرستان بصورت آنلاین و حضوری ارائه می گردد.

ورق کامپوزیت آلومینیوم در نمای ساختمان
ورق کامپوزیت آلومینیوم در نمای ساختمان

ورق کامپوزیت نمای ساختمان و ورق استفاده شده در تابلو ها، در انواع بسیار متعدد ساخته می شود. هر پروژه متناسب با نوع خود از آنها استفاده می نماید. مزیت ها و ویژگی های ورق کامپوزیت سبب شده است تا اغلب شهروندان و فعالین صنعت ساختمان که پروژه های ساختمانی در دست اقدام دارند، جهت نمای ساختمان های خود از آن استفاده نمایند.

کامپوزیت پانل های آلومینیومی در نما ساختمان
کامپوزیت پانل های آلومینیومی در نما ساختمان

نمایندگی فروش پانل کامپوزیت

پانل های کامپوزیت آلومینیوم در نمایندگی رسمی با بسیاری از مزیت ها و تخفیفات ویژه کارخانه سازنده عرضه می شود. عرضه محصولات کامپوزیت پانل همراه با گارنتی معتبر کارخانه بوده و شهروندان می توانند از تمامی این مزیت ها با خرید بدون واسطه از نمایندگی بهره مند شوند.

فروش پانل کامپوزیت آلومینیوم
فروش پانل کامپوزیت آلومینیوم

ابعاد و قیمت ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت که در نمایندگی های رسمی عرضه می شود با توجه به نرخ روز محصولات می باشد. با توجه به اینکه مواد اولیه کامپوزیت های پانل آلومینیوم از خارج از کشور به کشور ایران واردات می شود، قیمت آنها متناسب با نرخ روز ارز بروزرسانی می شود. در لینک زیر قیمت انواع کامپوزیت نمای ساختمان قابل مشاهده می باشد.

مشاهده نمایید —– >>>>> لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت

ابعاد ورق کامپوزیت بصورت مشخص شده در متراژ زیر ساخته و به بازار عرضه می شود:

ابعاد ورق کامپوزیت: 1.25 * 3.20 متر

ابعاد کلی هر شیت از ورق کامپوزیت 4 متر مربع می باشد. در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری از کامپوزیت پانل های آلومینیوم داشته باشید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منبع: “مرجع فروش اینترنتی انواع ورق کامپوزیت در ایران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button0912-844-1156